Трітелея

 2
Немає на складі
На Головну

Трітелея Laxa Corrina

267003
20,00 грн
Розмір
Кількість в упаковці
0 на складі
0 Відгук(и) 
 2
Немає на складі
На Головну

Трітелея Koningin Fabiola

267002
20,00 грн
Розмір
Кількість в упаковці
0 на складі
0 Відгук(и) 
Немає на складі
Цибулини рослин

Трітелея Twilight

267001
0 на складі
0 Відгук(и) 

Трітелея, широко відома як "лілія Трійці", - приголомшлива багаторічна цибулинна рослина, здатна підкреслити красу вашого саду. У цьому докладному посібнику ми розглянемо опис рослини, вивчимо різні види і сорти трителеї, визначимо ідеальні умови посадки, дамо поради щодо вирощування та догляду, а також розповімо про переваги придбання цибулин Triteleia в інтернет-магазині NovaFlora. Якщо ви хочете прикрасити свій сад цибулинами трителеї, читайте далі, щоб отримати всю необхідну інформацію.

Опис рослини

Трителея (Trithelea) - багаторічна цибулинна рослина, відома своїми витонченими і барвистими квітками. Ці витончені квітки мають ніжну, схожу на трубу форму, що надає їм чарівного вигляду наприкінці весни - початку літа. Яскрава і різноманітна колірна палітра трителеї містить відтінки синього, фіолетового, рожевого і білого. Висота цих рослин може варіюватися від 20 до 60 см, що надає саду вертикального виду. Тонкі стебла увінчані гронами квітів, які плавно погойдуються на вітрі.

Види і сорти трителеї

Трителея представлена кількома чудовими видами і сортами, кожен з яких має свою неповторну чарівність. До числа найбільш популярних належать:

 • Трітелея laxa: Цей сорт, відомий також як "Спис Ітуріеля", вирізняється струнким, схожим на спис листям і ніжними блакитними або фіолетовими квітками.

 • Трітелея hendersonii: Родом із західної частини США, цей вид вирізняється вражаючими гронами зіркоподібних блакитних квіток.

 • Трітелея ixioides: Цей сорт, що відрізняється хитромудрими квітками у формі зірки і яскравими рожевими або пурпуровими відтінками, надає химерності будь-якому саду.

Місце посадки Трителеї

Ґрунт

Трителея росте на добре дренованому, супіщаному ґрунті. Важливо забезпечити належний дренаж, щоб не допустити заболочування ґрунту, яке може зашкодити цибулинам.

Посадка Трителеї

Посадка трителеї - нескладний процес:

 1. Виберіть ідеальне місце: Виберіть сонячне або частково затінене місце в саду. Найкраще трителея себе почуває, коли сонячне світло світить не менше шести годин на день.
 2. Підготуйте ґрунт: переконайтеся, що ґрунт добре дренований і збагачений органічними речовинами. Для трителеї ідеально підходить слабокислий або нейтральний ґрунт.
 3. Посадіть цибулини: Викопайте лунки глибиною близько 5-10 см і розташуйте цибулини на відстані 7-15 см  одна від одної, залежно від сорту. Помістіть цибулини загостреним кінцем догори.
 4. Ретельно поливайте: Після посадки рясно полити цибулини, щоб ґрунт осів і сприяв укоріненню.

Вирощування і догляд

Полив

Трителея вимагає постійного зволоження протягом усього вегетаційного періоду. Підтримуйте ґрунт рівномірно вологим, але не заболочуйте його. За необхідності поливайте глибоко, особливо в посушливі періоди.

Внесення добрив

Ранньою весною внесіть збалансоване універсальне добриво, щоб забезпечити рослину необхідними поживними речовинами для енергійного росту і яскравого цвітіння.

Хвороби та шкідники

Трителея відносно стійка до хвороб і шкідників. Однак слід стежити за равликами і слимаками, які можуть іноді об'їдати листя.

Розмноження

Розмножувати трителеї можна діленням вкорінених кущів наприкінці літа - на початку осені. Обережно підніміть цибулини, відокремте їх і пересадіть у бажані місця.

Осінній догляд

З настанням осені листя трителеї може почати в'янути. Його можна обрізати до рівня землі, щоб цибулини зберегли енергію для наступного вегетаційного періоду.

Зимовий догляд

Трителея загалом витривала і не вимагає особливого догляду в зимовий період. Додавання шару мульчі може забезпечити деякий захист від екстремально низьких температур.

Використання в саду

Трителея - універсальна рослина, яка може прикрасити різні садові композиції:

 • Змішані бордюри: Висаджуйте трителею разом з іншими весняно- і літньоквітучими багаторічниками і цибулинами для створення яскравих і різноманітних композицій.

 • Скельні сади: Тонкі та витончені стебла трителії є прекрасним доповненням до скельних садів, забезпечуючи вертикальний інтерес і сплески кольору.

Переваги покупки цибулин трителеї в інтернет-магазині NovaFlora

Коли йдеться про купівлю цибулин трителеї, інтернет-магазин NovaFlora пропонує низку переваг, які поліпшать ваш досвід садівництва:

 • Широкий асортимент: NovaFlora пропонує широкий вибір видів і сортів трителії, що дозволяє вибрати ідеальні для вашого саду.

 • Високоякісні цибулини: Наші цибулини трителеї вирізняються найвищою якістю, забезпечуючи надійний ріст і ефектне цвітіння.

 • Експертні рекомендації: NovaFlora пропонує вичерпні керівництва з садівництва та доступ до компетентної служби підтримки клієнтів, яка допоможе вам на кожному етапі вашого садівничого шляху.

 • Зручний онлайн-шопінг: Купуйте цибулини трителії , не виходячи з дому, і отримуйте їх зі зручною доставкою до порогу вашого будинку.

 • Конкурентоспроможні ціни: Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни без шкоди для якості, роблячи садівництво доступним для всіх.

 • Відгуки клієнтів: Прочитайте відгуки задоволених клієнтів, щоб отримати уявлення та натхнення для своїх садівничих проектів.

На завершення, трителея з її витонченими квітами та яскравими кольорами є чудовим доповненням до будь-якого саду. Завдяки правильній посадці, догляду та перевагам покупок в інтернет-магазині NovaFlora, ви зможете насолоджуватися красою трителеї у своєму саду. Почніть вирощувати трителею у своєму саду вже сьогодні і відчуйте радість від її чарівного цвітіння. Щасливого садівництва!

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×