Гомерія

 2
  • -30% / -30%
Є на складі
Гомерія

Гомерія Flaccida

253002
24,50 грн 35,00 грн
Розмір
Кількість в упаковці
53 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
 2
  • -30% / -30%
Є на складі
Цибулини рослин

Гомерія Мікс

253001
24,50 грн 35,00 грн
Розмір
Кількість в упаковці
21 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 

Гомерія - цибулинна рослина з сімейства ірисового. Батьківщиною квітки вважається мис Доброї Надії (Південна Африка). Кольорове поєднання об'єднує два різновиди рослини: Homeria ochrolueca (жовта) і Homeria flaccida (помаранчева). Висота Гомерії досягає близько 45 см. Її стебло зазвичай гіллясте з поодинокими листками в ширині від 5 до 15 мм і вигнуті на кінці. Життя кожного окремого квітки досить нетривала. В цілому рослина цвіте до 3 тижнів. Гомерія ідеально підходить для декорування ділянки, створення незвичайних букетів і композицій. Дуже добре підходить для вазонів.

СОРТИ ГОМЕРІЇ

На даний момент відомо близько 32 видів Гомерії, але при цьому тільки невелику частину вирощують в культурі. Багато видів Гомерії все ще знаходять зростаючими в дикій природі. Найбільш відомі сорти представника даного виду:

  • Гомерія холмовая (Н. collina) висотою близько 30 см цвіте навесні широко розкритими помаранчевими з жовтою серединкою чашоподібними квітками діаметром 5-8 см.
  • Гомерія блідо-охряна (Н. ochroleuca) вона зазвичай вище в розмірі і цвіте пізніше жовтим кольором, в порівнянні з попередницею.
  • Гомерія відвисла (Н. flaccida) має квітки червоного з жовтим кольори.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ

У догляді за вирощування даного виду культури немає ніяких складнощів.

Цвітіння Гомерії відбувається в період з кінця весни до початку літа. Рослина любить тепло, тому в регіонах з холодним кліматом рекомендується викопувати бульбоцибулини на зиму і зберігати їх в сухому торфі в прохолодному місці при температурі 4-8 ° С. Висаджувати бульбоцибулини необхідно далеко один від одного, так як вони досить маленькі. Гомерія досить добре росте як в добре освітленому сонячному місці, так і в місці з невеликим затемненням. Рослина посухостійка і в поливі потребує досить рідко.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

Ми готові задовольнити Ваш попит на поставку Гомера. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталог з усіма видами цієї квітки і зможете купити необхідні варіанти. Рослини, придбані у нас, будуть ретельно і дбайливо упаковані. Доставку здійснить Нова Пошта або пошта України, як тільки квіти будуть доступні. Якість і ціна сподобалася розсади вас обов'язково порадує.

Доставка Гомер з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці). Мережа відділень Нова Пошта і Укрпошта.

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×