Цикламен

 2
Product available with different options
Цибулини рослин

Цикламен Hederifolium

246003
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
 2
Немає на складі
Цикламен

Цикламен Coum

246002
50,00 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
 2
Немає на складі
Цибулини рослин

Цикламен Cilicium

246001
42,00 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 

Цикламен - один з найбільш відомих представників домашньої флори. Походження цієї рослини пов'язують з перськими краями. Адже саме цикламен перський є давнім родичем цієї квітки. У народі він має й інші назви, такі як «дряква» і «альпійська фіалка». Ця рослина відноситься до сімейства первоцвіти. А походження їхнього роду має грецьке коріння, адже звучить воно як Primulaceae. При перекладі з грецької це означає, що у кореня округла форма. Даний рід налічує понад 20 видів, які вважають багаторічними бульбовими рослинами. Забарвлення листя темно-зелене. Розташовані вони біля коріння стебла. Самі черешки сірувато-сріблястого кольору. Суцвіття цикламена злегка загострені і відігнуті назад. Період цвітіння відбувається протягом 3,5 місяців. У кімнатних умов період цвітіння може початися в жовтні і закінчитися в березні.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Зростає цикламен краще при температурі + 13-16 градусів. Яскраве сонячне світло є перевагою при його зростанні. Гібриди рослини люблять комфорт, тому погано переносять холоду, особливо, температуру нижче +10 градусів. Для їх тривалого зростання в домашніх умовах, розміщувати рослину варто на східні або західні вікна влітку і на південні взимку. Здійснювати полив краще знизу, при цьому залишаючи теплу воду на дні горщика на 10-15 хвилин. Не варто квітка обприскувати з розпилювача. Краще залишити ємність з водою поруч, так як цикламен любить вологе повітря. Період завершення вегетації відбувається в квітні-травні. На той час вони природним чином спочатку уповільнюють, а потім закінчують свій річний життєвий цикл. Бульби цикламена в літню пору зберігаються в землі. Для зберігання їм необхідно прохолодне місце, при цьому іноді зволожувати їх грунт. Деякі представники можуть знаходиться в стані цвітіння весь час. Зазвичай у вересні на рослині з'являються нові листочки і маленькі паростки. При правильному і своєчасному догляді період бутонізації та цвітіння відбувається регулярно.

ДОГЛЯД ТА РОЗМНОЖЕННЯ ЦИКЛАМЕНА

У домашніх умовах процес розмноження відбувається важко. В даному процесі необхідно пилок з однієї квітки перенести на рильце іншого. Для найбільшої ефективності рекомендується зробити дані дії 2-3 рази. Вважається, що в першій половині дня, особливо в сонячний день, запилення відбувається набагато краще. Також в цей проміжок часу швидше утворюються зав'язі.

ПОПУЛЯРНІ СОРТИ ЦИКЛАМЕНА

На сьогоднішній день існує така класифікація цикламенів:

  1. Перша група являє міні-цикламени. Найбільш відомі сорти: «Сільверхарт», «Мідорі», «Жанетта», «Лібрето», «Сильверадо».
  2. Друга група складається з міді-цикламенів. Популярні сорти такі: «Канто», «Лазер», «Стерлінг».
  3. До третьої групи відносяться максі-цикламени (стандартні або крупноцветковие). Їх представники: «Концерто», «Райньер», «Сьєрра», «Вінтер Айс».

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

Інтернет-магазин НоваФлора допоможе вам з вибором і покупкою необхідних для вас насіння рослин. Ознайомитися з каталогом товарів ви можете на нашому сайті. При покупці ви можете бути впевнені в ціні і якості обраного вами товару. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Весь асортимент продукції підлягає перевірки на контроль якості та відповідності всім нормам.

Доставка насіння з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×