Іфейон

Іфейон Wisley Blue Цибулини рослин -фото № Іфейон Wisley Blue Цибулини рослин -фото № 2
Немає на складі
Цибулини рослин

Іфейон Wisley Blue

247003
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Іфейон Jessie Цибулини рослин -фото № Іфейон Jessie Цибулини рослин -фото № 2
Немає на складі
Цибулини рослин

Іфейон Jessie

247002
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Іфейон Charlotte Bishop Цибулини рослин -фото № Іфейон Charlotte Bishop Цибулини рослин -фото № 2
Немає на складі
Цибулини рослин

Іфейон Charlotte Bishop

247001
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 

Іфейон - ця квітка, який відноситься до первоцвітам і є представником сімейства дрібно цибулинних. Рослина в догляді невибагливо і росте на осушеної грунті. Іфейон відмінно підходить і виглядає прикрасою альпінарію. Висота рослини досягає від 15 до 20 см в довжину. Іфейон має одне суцвіття, але великий - до 3 см в діаметрі. Після цвітіння з цибулин з'являються нові квітконоси. Одним з найбільш популярних видів рослини вважається - Іфейон одноквітковий. Щорічно квіти триває протягом 6-7 тижнів. Сорти Іфейону відрізняють за забарвленням суцвіть. Вона буває:

  • білого кольору (White Star);
  • блакитного (Rolf Fiedler);
  • лілового;
  • рожевого (Charlotte Bishop);
  • темно-синього з білим очком (Alberto Castillo);

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ ІФЕЙОНУ

Іфейон легко розмножується і в догляді не вимоглива. Посадка цибулин відбувається приблизно в кінці літнього сезону.

Грунт перед посадкою удобрюють і на дно укладають дренаж. Через місяць після посадки починають з'являтися перші паростки. Цвітіння іноді навіть може початися взимку на другий місяць зростання. Мелколуковічние досить світлолюбні, тому бажано під посадку вибирати відкрите для сонячних променів простір. Також рослина не любить протягів. При догляді за квіткою важливо не забувати вчасно поливати грунт. При посадці цибулин враховують їх розміщення. Іфейону необхідно висаджувати по кілька штук разом в віддаленості одна від одної на 8-10 см. Для того, щоб новим цибулин, які з'являються поруч зі старими було достатньо місця при зростанні. На зимовий період потрібно вберегти цибульні саджанці - ретельно вкривши їх від суворих морозів.

ПОПУЛЯРНІ СОРТИ ІФЕЙОНУ

Форма і розмір пелюсток можуть у окремих сортів відрізнятися своєю округлістю або загостреністю. До популярних видів цієї рослини можна віднести наступні:

  • Album;
  • Wisley Blue;
  • Charlotte Bishop;
  • White Star;
  • Jessie.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

Замовте Іфейон в інтернет-магазині НоваФлора і можете бути впевненими у своєчасній і надійну доставку товару, який ви замовили у нас. Ми ретельно і акуратно формуємо кожне замовлення.

Доставка насіння з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Севастополь, Ялта).

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×