Колхікум (пізньоцвіт)

Колхікум (пізньоцвіт) Waterlily Колхікум (пізньоцвіт) -фото № Колхікум (пізньоцвіт) Waterlily Колхікум (пізньоцвіт) -фото № 2
Немає на складі
Колхікум (пізньоцвіт)

Колхікум (пізньоцвіт) Waterlily

237002
63,95 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Кількість рослин в упаковці: 1 шт. Розмір посадкового матеріала: 14/16
Колхікум (пізньоцвіт) Giant Колхікум (пізньоцвіт) -фото № Колхікум (пізньоцвіт) Giant Колхікум (пізньоцвіт) -фото № 2
Немає на складі
Колхікум (пізньоцвіт)

Колхікум (пізньоцвіт) Giant

237001
33,95 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Колхікум (пізньоцвіт) Giant Кількість рослин в упаковці: 1 шт. Розмір посадкового матеріала: 18/20   Відправка замовлень по Україні почнеться з 20-ого вересня!

Колхікум - ця рослина належить до сімейства однодольних квіткових. Рід називається - Безвременникові. У народі популярний з такими іменами, як "осінній цвіт" і "позачасовий цвіт" або Безвременник. Іноді, цього представника флори неправильно називають "зимівником", який належить до роду Helleborus сімейства Жовтецеві. Ім'я Колхікум отримав від грецької назви області в Західній Грузії (Колхіда), де з'явилися перші види цього роду, що й ростуть у наш час. Понад 70 видів багаторічних рослин входить до цього роду. Ці представники мешкають у Європі, Північній Африці, Західній і Центральній Азії.  Велике листя квітки розвивається і виростає ранньою весною, а до настання літнього періоду воно вже може закінчити свій життєвий період у цьому сезоні. У довжину пізньоцвіт може досягти 20 см. Плодом колхікума вважається маленька - маленька тригніздова коробочка, яка розташована низько по стеблу.

ПОСАДКА І ДОГЛЯД ЗА ПІЗНЬОЦВІТОМ

Кілька важливих порад щодо посадки та догляду за рослиною:

  1. Пізньоцвіт необхідно садити по кілька штук разом у сонячному, з невеликою тінню місці. Квітка ця любить добре удобрену землю.

  2. При виборі місця під посадку колхікума варто звернути увагу на вологість і водопроникність у цьому місці ґрунту. А також при догляді за ним стежити, щоб не допускалося застою води. Інакше цибулини можуть там загнити.

  3. У період з липня по серпень оптимальний час для посадки або пересадки рослини. До зими квітка має встигнути вкоренитися в землі.

  4. Перед посадкою лунку забезпечують добривами.

  5. Цибулину колхікума опускають на глибину, залежно від її розміру. Чим більша вона, тим глибше садять, приблизно на 8-10 см. Між саджанцями має зберігатися дистанція в 15 см.

  6. Пам'ятайте, що всі дії з пізньоцвітом варто виконувати в рукавичках, щоб уникнути отруєння. Колхікум - отруйна рослина.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗМНОЖЕННЯ КОЛХІКУМА

Розмноження цибулин квітки відбувається під землею. У цьому процесі вони зростаються і нові розподіляються поруч у порожні місця під землею. Таким чином відбувається їх ущільнення. Момент ділення таких плантацій може відбуватися раз на 3-4 роки При цьому робити це краще в період спокою, коли листя відмирає.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

Інтернет-магазин НоваФлора допоможе вам оформити замовлення і зробити покупку колхікума на нашому сайті. У нас ви зможете знайти найповніший каталог з асортиментом з насіння різноманітних рослин. Товар, який ви купуєте на сайті НоваФлора, дбайливо упаковують наші співробітники і готують до відправки.

Доставка насіння з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×