Пакування наших рослин здійснюється нами, а також пакування забезпечує збереження рослин під час транспортування та під час зберігання Вашого замовлення на пошті. На упаковці є гарне фото продукту, а також коротка інформація про нього.

Наш підхід до пакування:

Першим етапом є збір вашого замовлення. Ми працюємо з сучасною системою штрихкодів, яка дозволяє нам працювати швидше та таким чином ми можемо гарантувати, що ми не переплутаємо складові вашого замовлення, і ви отримаєте саме ті сорти, які ви замовляли.

Далі - етап перевірки. Наш персонал ретельно перевіряє, чи все необхідне  зібрано у вашому замовленні. Далі коробка пакується та заповнюється щільно, за потреби додатково картоном чи іншими матеріалами, аби ваші рослини не рухались всередині пакування та не були пошкоджені під час транспортування.

Коробка пакується швидко та дуже надійно. Ми не обмотуємо ящики скотчем вздовж та впоперек -процеси пакування в нас автоматизовані, що дозволяє гарантувати швидкість, якість, та зручність транспортування.

Ваші відправлення перевіряється згідно штрихкодів, тому повнота збору замовлення гарантується, а також таким чином ми виключаємо можливість помилок.

Багаторічники ми відправляємо в мішечках з субстратом (торф’яний), аби вони краще зберігались, доки вони не будуть висаджені.

Замовивши насіння на НоваФлора, Ви отримаєте їх в надійних оригінальних пакетиках від виробника.

packaging

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×