Орнітогалум (рястка)

 2
Немає на складі
Орнітогалум (рястка)

Орнітогалум Oligophyllum

249003
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Орнитогалум arabicum Орнітогалум (ряст) -фото № Орнитогалум arabicum Орнітогалум (ряст) -фото № 2
Немає на складі
Орнітогалум (рястка)

Орнітогалум Arabicum

249002
35,95 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Кількість рослин в упаковці: 3 шт. Розмір посадкового материала:  12/14
Орнитогалум Balansae Орнітогалум (ряст) -фото №
Немає на складі
Орнітогалум (рястка)

Орнітогалум Balansae

249001
56,00 грн
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Кількість рослин в упаковці: 10 шт. Розмір посадкового материала: 5/6

Орнітогалум (в перекладі з грецької мови «ornis» - птах, «gala» - молоко) - багаторічна трав'яниста цибулинна рослина, що належить до підродини Гіацинтове, сімейству Спаржевих.

Поширені види і сорти Орнітогалума

Рід Орнітогалум налічує близько 200 видів, однак поширеними є лише деякі види і сорти.

  • Орнітогалум Балансае (Ornithogalum Balansea) Досить низькорослий вид (10-15 см), тому дуже зручно вирощувати в невеликих горщиках. Однак незважаючи на низькорослість, рослина випускає великий цветонос, увінчаний досить великими квітками.
  • Орнітогалум Саундерс (Ornithogalum Saundersiae) Відмінний сорт для вигонки в домашніх умовах. Стебло обрамлений великими світлими зеленими листками з сіруватим відтінком. Квітконіс виростає до 1 метра, зверху увінчаний білими квітками.
  • Орнітогалум Дубіум (Ornithogalum Dubium) Цей вид є унікальним своїми надзвичайно яскравими суцвіттями, що мають помаранчевий, яскраво-жовтий, червоний колір. Зеленувато-жовті листочки злегка опущені вниз по зовнішньому краю.

Розмноження, посадка Орнітогалума

Місце для вирощування Орнітогалум має бути обов'язково світлим, але при цьому захищеним від прямих сонячних променів. Найбільш оптимальне місце - південно-східні або південно-західні вікна.

Грунт може бути простою - садовий, навіть малородючі. Кислотність грунту - нейтральна або слабокисла. Щоб не було застою води, який є головною причиною загнивання цибулин, необхідно подбати про дренажі. Як дренаж можна використовувати крупнозернистий річковий пісок, дрібну гальку, керамзит.

Догляд за Орнітогалумом в домашніх умовах

Орнітогалум погано переносить перезволоження грунту, а тому полив повинен бути помірним. Він скорочується під час цвітіння рослини і в фазу освіти насіннєвих коробочок, а в період спокою доводиться до мінімуму. В осінньо-зимовий період рослина поливається в міру висихання верхнього шару грунту.

Проводити пересадку рослини необхідно в міру розростання цибулини: як тільки їй стане тісно, ​​необхідно пересадити в інший горщик, який будь трохи просторіше, ніж раніше. При пересаджуванні цибулина заглиблюється лише на 1/3 частину.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

НоваФлора - це надійність і гарантія якості. Ми вибираємо тільки перевірених постачальників, серед яких почесне місце займають голландські виробники, що зарекомендували себе врожайністю продуктів, що поставляються і високими показниками схожості.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити рослини, які точно порадують вас в період цвітіння.

Доставка насіння з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Севастополь, Ялта) за допомогою Нової пошти та Укрпошти.

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×