Тигридія

Тігрідія Мікс Тигридія -фото № Тігрідія Мікс Тигридія -фото № 2
Немає на складі
Тигридія

Тігрідія Мікс

243001
29,00 грн
0 на складі
0 Відгук(и) 
Кількість рослин в упаковці: 5 шт. Размір посадкового матеріала: 5/7

Тігрідія отримала свою назву від латинського слова "tigris", що в перекладі означає тигр. Тігрідія є багаторічним цибулинних рослиною з сімейства Ірисові. Батьківщина цієї рослини - Південна Америка, а саме Мексика, Чилі і Перу. Ацтеки, які жили в давні часи на території цих країн, називали цибулини тигридии cacomitl і використовували їх в їжу. Квітки тигридии вони називали ocēlōxōchitl, що означає в перекладі «Квітка ягуара».

ВИДИ ТІГРИДІЇ

В даний момент рід налічує 55 видів. Найбільш відомі види тигридии:

  • Tigridia pavonia (Тігрідія Павина);
  • Tigridia buccifera (Тігрідія трубчаста);
  • Tigridia Mexicana (Тігрідія мексиканська).

Тігрідія Павина найбільш поширена в культурі і має безліч форм і сортів, які відрізняються забарвленням і діаметром квітці. Найчастіше у продажу можна зустріти цибулини таких сортів як:

  • Alba - з сніжно-білими з червоними плямами квітками;
  • Aurea - з насичено-жовтими квітки з яскравим червоним центром;
  • Speciosa - з темно-червоними з сонячно-жовтими плямами в центрі квітками;

Цибулина тигридии 5-6 см в довжину і до 4,5 см в діаметрі. З неї формується один або кілька стебел висотою від 25 до 75 см. Листя тигридии лінійні, складчасті. На одному стеблі формується 3-5 бутонів. Цвітіння проходить з липня по серпень. Квітки діаметром від 6 до 15 см, з оцвітиною з шести частин. Після цвітіння на квітконосах формуються плоди - многосеменние коробочки з продовгуватими, плоскими, коричневого кольору насінням.

ПОСАДКА ТИГРИДІЇ

Тігрідію вирощують як з цибулин, так і з насіння. Насіння висівають в кінці січня або ж на початку лютого в неглибокі контейнери з сумішшю торфу і піску, а в квітні розсаду пересаджують у відкритий грунт. Цибулини тигридии купити ще простіше, ніж насіння і їх висаджують в пухкі, з нейтральною реакцією грунту з хорошим дренажем. Ділянка вибирають обов'язково сонячний. Відстань між цибулинами 15-20 см. Глибина посадки - 8-10 см.

ДОГЛЯД ЗА ТИГРИДІЄЮ

Навесні потрібно розпушувати верхній шар грунту біля цибулин, регулярно і рясно їх поливати, а також кожні два тижні робіть підживлення азотними добривами. Влітку, за тиждень до цвітіння, полийте Тігрідія розчином фосфорних добрив. Під час цвітіння видаляйте відцвілі квітки. В кінці жовтня викопайте цибулини, очистіть їх від старих лусочок і тримайте до весни у вологому піску.

Тігрідіі висаджують в рабатки, круглі квітники разом з іншими цибулинними, в горщики і контейнери на балконі. Найчастіше висаджують групами від 5 до 10 цибулин. Кращими компаньйонами в композиції для тигридії є гладіолуси, крокосмія, низькорослі жоржини.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА

Купити цибулини тигридії в Україні швидко і легко допоможе інтернет магазин НоваФлора. Доступна ціна, якісний посадковий матеріал і тепле ставлення до клієнтів не залишать Вас байдужими.

Доставку здійснить Нова Пошта або пошта України, як тільки квіти будуть доступні. НоваФлора пропонує широкий асортимент з Голландії. Різноманіття сучасних сортів дає можливість вибрати саме ті, які сподобаються Вам своєю красою. Бульби та цибулини, придбані у нас, будуть ретельно і дбайливо упаковані. Доставку здійснить Нова Пошта або пошта України, як тільки квіти будуть доступні.

Доставка Тігрідія з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці). Мережа відділень Нова Пошта і Укрпошта.

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння