У  НоваФлора ми пишаємося своєю твердою прихильністю до преміум-продуктів та високим рівнем обслуговування клієнтів. Тому наш головний пріоритет - ставитись до всіх наших клієнтів з максимальною повагою та належною увагою, забезпечуючи їм точний контроль якості всіх товарів, які ми постачаємо.

Усі коментарі та зауваження клієнтів щодо наших продуктів слід направляти до нашого відділу обслуговування клієнтів за електронною адресою  info@novaflora.com.ua або  Ви можете зателефонувати по одному з номерів, вказаних на сайті.

 Якщо вас турбує стан цибулин, коренів або рослин, які вам доставили, до відділу обслуговування споживачів необхідно зв’язатися протягом 10 робочих днів з моменту отримання, щоб ми могли точно та ефективно вирішити ситуацію .

Гарантія зростання рослин

Нова Флора гарантує відповідність сорту замовленого вами. Тим не менш, ми не можемо давати чітких гарантій або відшкордувань за обставин, над якими ми не маємо контролю. Погодні умови, неправильний подальший догляд та людські помилки можуть призвести до непередбачуваних та незадовільних результатів. Як відомо всім досвідченим садівникам, мати-природа не гарантує досконалості, і ми не можемо. Якщо причиною незростання продукту, придбаного в нас, є неправильно підібрана техніка посіву та догляд, кількість вологи / сонячного світла, місце висадки, техніка поливу, час посадки тощо, ми не зможемо повернути кошти за дані рослини. Проте ми можемо і обіцяємо, що товари, які ви купуєте у нас, будуть найвищої якості, які лише можна знайти. 

quality

Повернення

Повне відшкодування загальної суми товару буде здійснено за будь-який товар, повернутий на НоваФлору у первісному стані, протягом 10 робочих днів з моменту отримання, коли товар(и) отримано нашим Відділом обслуговування клієнтів. Якщо причиною повернення послужила погана якість або інша помилка, допущена нашою компанією, понесені витрати за доставку також будуть повернені замовнику. Якщо повернення відбулося внаслідок зміни думки клієнта або помилки клієнта, замовник несе відповідальність за вартість доставки.

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×