Крокосмія
Крокосмія George Davison
Крокосмія Babylon
Крокосмія Columbus
Крокосмія Lucifer
Крокосмія Harlequin
Крокосмія Emily McKenzie
Крокосмія Carmine Brilliant
Крокосмія Norwich Canary
Крокосмія Meteore
Крокосмія Fuego
Крокосмія Fire King
Крокосмія Мікс
Крокосмія Voyager
Крокосмія отримала свою латинську назву від слів "krokos" - шафран, і "osme" - запах, так як нагадує своїм ароматом саме цей весняний ефемероїд. Також дуже поширена назва монтбреции, яке присвоїли рослині на честь французького ботаніка Ернеста де Монтбре (Ernest de Montbret). У США також використовують назви «мідні монетки» і «падаючі зірки». Крокосмія включена в сімейство Касатикова і в диких умовах зростає на території Південної Африки, а також острова Мадагаскар.
ВИДИ КРОКОСМІЇ
В даний момент налічують 9 видів крокосмії. Найбільш відомі види крокосмии:
- Крокосмія метельчата;
- Крокосмія золотиста;
- Крокосмія Поттса.
У 19 столітті, в результаті гібридизації крокосмії Поттса і крокосмії золотистої була виведена крокосмія садова. Гібрідизатор - Віктор П'єр Лемуан (Франція). На основі монтрбреціі або крокосмії садової, яка більш стійка до умов помірного клімату, виведено більше 400 сучасних сортів, які розрізняються по висоті квітконосів і величиною квіток.
Найпопулярнішими сортами крокосмии є:
- Крокосмія Lucifer - c яскравими, однотонними червоними квітками;
- Крокосмія Norwich Canary - з насичено-жовтими квітками;
- Крокосмія EmilyMcKenzie - з яскраво-помаранчевими пелюстками і темно-коричневими плямами.
Крокосмія володіє квітконосами висотою від 55 см до 150 см. Квітконоси оточені вузькими лінійними листками. Цвітіння проходить з липня по вересень. Квітки зібрані в волоті, зірчасті, складаються з 6 пелюсток, найрізноманітніших відтінків.
ПОСАДКА І ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНОЮ
Висаджують на ділянку з гарним освітленням, або ж легкої півтіні. Грунт підійде пухка, родюча, водопроникна. Цибулини обробляють розчином фунгіциду або марганцівки і висаджують на глибину 8-10 см. Навесні цибулини поливають розчином гумусу, а також через кожні два тижні розчином аміачної селітри або сечовини. У червні, коли з'являються бутони, рослина поливають розчином фосфату калію для більш тривалого і рясного цвітіння. Можна залишити крокосмія на зиму у відкритому грунті, але обов'язково місце посадки замульчувати сухим торфом або соломою. Також можна викопати в кінці жовтня цибулини і зберігати їх в паперових пакетах до весни.
Крокосмія висаджують в рабатки, бордери, уздовж садових бордюрів. Також висаджують групами разом з каннами, фрезіями і лілійниками, а також іншими трав'янистими багаторічниками.
ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ РОСЛИН НА САЙТІ НОВАФЛОРА
Цибулини крокосмії поштою допоможе Вам придбати інтернет магазин НоваФлора. Доступна ціна, швидке обслуговування і детальний опис допоможуть Вам вибрати потрібний сорт рослини.
Доставку здійснить Нова Пошта або пошта України, як тільки квіти будуть доступні. НоваФлора пропонує широкий асортимент з Голландії. Різноманіття сучасних сортів дає можливість вибрати саме ті, які сподобаються Вам своєю красою. Бульби та цибулини, придбані у нас, будуть ретельно і дбайливо упаковані. Доставку здійснить Нова Пошта або пошта України, як тільки квіти будуть доступні.
Доставка квітів з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоград), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).