Підсніжники (галантус)

Пролісок (галантус) Woronowii Пролісок (галантус) -фото № Пролісок (галантус) Woronowii Пролісок (галантус) -фото № 2
Немає на складі
Підсніжники (галантус)

Підсніжник (галантус) Woronowii

620048
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Пролісок (галантус) Flore Pleno Пролісок (галантус) -фото № Пролісок (галантус) Flore Pleno Пролісок (галантус) -фото № 2
Немає на складі
Підсніжники (галантус)

Підсніжник (галантус) Flore Pleno

230004
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Пролісок (галантус) Nivalis Пролісок (галантус) -фото № Пролісок (галантус) Nivalis Пролісок (галантус) -фото № 2
Немає на складі
Підсніжники (галантус)

Підсніжник (галантус) Nivalis

230002
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 
Пролісок (галантус) Elwesii Пролісок (галантус) -фото № Пролісок (галантус) Elwesii Пролісок (галантус) -фото № 2
Немає на складі
Підсніжники (галантус)

Підсніжник (галантус) Elwesii

230001
0 на складі
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Відгук(и) 

НоваФлора пропонує купити підсніжник.

Унікальна властивість цієї прекрасної рослини з приходом весни пробиватися з-під снігу і лягла в основу її назви. Латинська - "галантус" (Galanthus), можливо, має грецьке коріння і в перекладі означає - "молочна квітка". Рід включає 18 дикорослих видів, які ростуть у Південній і Середній Європі, в західній частині Малої Азії та на Кавказі.

Інтернет-магазин НоваФлора забезпечує поставку посадкового матеріалу - цибулин підсніжників з Голландії.

Підсніжник, або Галантус (лат. Galánthus) - рід багаторічних трав сімейства Амарилісові (Amaryllidaceae) Це найбільш рання багаторічна дрібноцибулинна рослина з коротким періодом вегетації. Цибулина невелика, до 3 см у діаметрі. Листя нечисленне, вузьке, плоске, лінійне або ланцетне, блискуче темно-зеленого або сірувато-зеленого кольору, шириною 1 см. З цибулини виростає одиночна квітка на прямій квітконіжці. Листя з'являється одночасно з квітками. Квітки у вигляді дзвіночка, пониклої форми, білі із зеленими цятками на краю пелюстки. У квітці 6 пелюсток: 3 довгих зовнішніх і 3 коротких внутрішніх. Квітка підсніжника має неповторну витонченість. Висота рослини близько 15 см. Освітленість: краще півтінь, але можна і сонце. Ґрунт любить родючий, пухкий, помірно вологий з достатньою кількістю поживних речовин, що досягається внесенням перегною або компосту. Розмножується підсніжники, здебільшого, вегетативно, оскільки за літній час у нього утворюється 2-3 цибулини. Краще пересаджувати рослину після висихання листя (серпень-вересень), а не під час цвітіння. Глибина посадки цибулин 6-8 см, пересадку слід проводити через 5-6 років. Підсніжники прекрасно ростуть на одному місці без пересадки і більш тривалий час. Це зимостійка рослина, яка хворобами і шкідниками не пошкоджується. На зиму посадки підсніжникі рекомендується мульчувати шаром торфу або перепрілого перегною. Підсніжники досить прості у вирощуванні. Вони стійкі до контрастних перепадів погоди, чергування відлиг і заморозків.

Ви можете купити підсніжники, а також мускарі і використовувати його білосніжні квіти в оформленні саду. Безумовно, найгарніший вигляд вони матимуть великими групами на альпійській гірці, під деревами і чагарниками і просто у вигляді галявин.

Купити підсніжник в Україні вам допоможе НоваФлора.

Висаджуючи підсніжник у культурі, Ви не лише отримуєте радість від можливості виростити цю тендітну, ніжну квітку, а й допомагаєте зберегти сам вид. Оскільки всі, без винятку, представники роду підсніжників є охоронюваними рослинами, а деякі рідкісні види стоять на межі зникнення.

Цибулини підсніжників, придбані у нас, будуть ретельно і дбайливо упаковані. Доставку коренів і цибулин здійснить Нова Пошта або пошта України, щойно квіти будуть доступні.

Доставка підсніжників з Голландії по всій Україні (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).

Product added to wishlist
Продукт додано для порівняння
×